Üdvözöljük a

Munkatársak

honlapján!

-

Munkatársak

Szerző: Dera

 

 Szekszárdi központ: 7100 Szekszárd, Arany J. u. 23-25.  3. emelet Telefon E-mail
Központi elérhetőségek:              Fax: (74) 411-456   (74) 411 661 kamara@tmkik.hu
Titkárság:
Vidáné Hévizi Bernadett titkár (74) 529 252 vhbetti@tmkik.hu
Szeibertné  Forray Györgyi  koordinátor (74) 529 252 szgyorgyi@tmkik.hu
Gazdasági osztály, ügyfélszolgálat:
Dr. Dusáné Bakó Erika gazdasági vezető (74) 529 255 berika@tmkik.hu
Kern-Hunyadi Eszter

ügyfélszolgálati referens

Kötelező kamarai regisztráció

Építőipari vállalkozások regisztrációja

Okmányhitelesítés
(74) 411 661 heszter@tmkik.hu
Baka Péterné 

tagnyilvántartás

gazdasági ügyintéző

(74) 411 661 bteca@tmkik.hu
Széchenyi kártya, vállalkozásfejlesztés:
Klein József

Széchenyi kártya

program koordinátor

(74) 529 253 klein@tmkik.hu
Hornok Jenő

vállalkozásfejlesztés

pályázati tanácsadás

(74) 411 661 hornok@tmkik.hu
Szakképzés:
Illés Orsolya

stratégiai koordinátor

szakképzési vezető

(74) 529 251 orsi@tmkik.hu
Zádori-Bán Gréta

duális képzési tanácsadó

(74) 411 661 greta@tmkik.hu
Sipos Kata duális képzési tanácsadó (74) 411 661 kata@tmkik.hu
Túri Levente duális képzési tanácsadó (74) 411 661 turi.levente@tmkik.hu
Hornok Jenő

munkaerőpiaci referens

duális képzési tanácsadó

(74) 411 661 hornok@tmkik.hu
Kissné Szakállas Marietta gyakorlati oktatói képzés

(74) 411 661

kszmarietta@tmkik.hu
Horváth-Vörös Mária pályaorientációs tanácsadó

(74) 411 661

hvmaria@tmkik.hu
Gubien-Dubai Erika

pályaorientációs adminisztrátor

(74) 411 661 dera@tmkik.hu
Németh Józsefné

mestervizsga referens

(74) 411 661 pemi@tmkik.hu
Szeibert Szandra vizsgadelegáló munkatárs (74) 411 661 szandra@tmkik.hu

Szeibertné  Forray

Györgyi

ISZIIR referens

(74) 411 661  
Baka Péterné  szintvizsga referens (74) 411 661  
Dombóvári iroda: 7200 Dombóvár, Teleki u. 7-9.
Kollár Soma duális képzési tanácsadó (30) 243 9681 dombovar@tmkik.hu